Turystyka wodna

Poznaj Bydgoszcz od strony rzeki Brdy – to zupełnie inne wrażenia…

Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu, poznania miasta nad Brdą od strony rzeki, a także do świetnej zabawy. Korzystać może każdy, zapraszamy rodziny z dziećmi (osoby do 16 roku życia tylko pod opieką dorosłych), a do współpracy zachęcamy również firmy i instytucje. Naprawdę warto spróbować.

Dla osób, które obawiają się o swoje możliwości gwarantujemy fachowy instruktaż. Nie są potrzebne patenty. Zapewniamy, że to rozrywka dla każdego, a wrażenia są niezwykłe.

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego czynna od 1 maja 2019 r. do 30.09.2019 r.

Do Państwa dyspozycji są:
– kajaki turystyczne 1- i 2-os.;
– rowery wodne z napędem i rowery wodne tradycyjne
– smocze łodzie 10-os. + sternik + bębniarz;

 

DODATKOWA ATRAKCJA:

Do dyspozycji są również SAMOCHODZIKI WODNE Z SILNIKIEM! Każdy z nich jest 4-osobowy i wyjątkowo stylizowany, a więc można poczuć się jak kierowca radiowozu milicji obywatelskiej, straży wiejskiej lub nowojorskiej taksówki. Każdy samochodzik ma silnik 6 KM. Do prowadzenia tego niezwykłego pojazdu nie są potrzebne żadne kwalifikacje lub patenty.

Dodatkowo klasyczny rower wodny z napędem „własnym”… Alfa Romeo w stylu retro.

 

Godziny otwarcia*:

Poniedziałek –Piątek: 14:00-19:00

Sobota – Niedziela: 12:00-19:00

* w przypadku imprez zorganizowanych (np. imprez turystycznych, integracyjnych) – godziny otwarcia są zmienne

ZOBACZ CENNIK 

 

CZARTERY ONDYNĄ XXI – WYJĄTKOWE WRAŻENIA:

Wieczorem

Zapraszamy również do kursów katamaranem ONDYNĄ XXI. Katamaran wyruszać będzie z Przystani na krótkie kursy Brdą – idealne dla osób, które chcą zobaczyć miasto od strony rzeki. To ciekawa alternatywa dla tramwaju wodnego. Istnieje również możliwość czarterów – wynajmu łodzi na wyłączność, z możliwością dalszych i dłuższych kursów. To oferta skierowana dla firm, instytucji, szkół itp. Z przyjemnością polecamy.

 

Zapraszamy!

Aktualności związane z uruchomieniem wypożyczalni można śledzić na Facebooku!