Turystyka wodna

Poznaj Bydgoszcz od strony rzeki Brdy – to zupełnie inne wrażenia…

Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu, poznania miasta nad Brdą od strony rzeki, a także do świetnej zabawy. Korzystać może każdy, zapraszamy rodziny z dziećmi (osoby do 16 roku życia tylko pod opieką dorosłych), a do współpracy zachęcamy również firmy i instytucje. Naprawdę warto spróbować.

Dla osób, które obawiają się o swoje możliwości gwarantujemy fachowy instruktaż. Nie są potrzebne patenty. Zapewniamy, że to rozrywka dla każdego, a wrażenia są niezwykłe.

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego czynna od 1 maja 2017 r. do 30.09.2017 r.

Do Państwa dyspozycji są:
– kajaki turystyczne 1- i 2-os.;
– łodzie turystyczne – 3-os.;
– pirogi-canoe – 4-os.;
– smocze łodzie 10-os. + sternik + bębniarz;

 

DODATKOWA ATRAKCJA:

Od 1 maja do dyspozycji będą również SAMOCHODZIKI WODNE Z SILNIKIEM! W ubiegłym roku zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Liczymy na to, że w tym roku będzie podobnie. Każdy 4-os. i wyjątkowo stylizowany, a więc można poczuć się jak kierowca radiowozu milicji obywatelskiej, straży wiejskiej lub nowojorskiej taksówki. Każdy pojazd z silnikiem 6 KM. Do prowadzenia tego niezwykłego pojazdu nie są potrzebne żadne kwalifikacje lub patenty.

Dodatkowo klasyczny rower wodny z napędem „własnym”… Alfa Romeo w stylu retro.

 

Godziny otwarcia*:

w weekendy: 12.00 – 19.00

w dni powszednie: 15.00 – 19.00

* w przypadku imprez zorganizowanych (np. imprez turystycznych, integracyjnych) – godziny otwarcia są zmienne

 

ZOBACZ CENNIK 

 

CZARTERY ONDYNĄ XXI – WYJĄTKOWE WRAŻENIA:

Zapraszamy również do kursów katamaranem ONDYNĄ XXI. Katamaran wyruszać będzie z Przystani na krótkie kursy Brdą – idealne dla osób, które chcą zobaczyć miasto od strony rzeki. To ciekawa alternatywa dla tramwaju wodnego. Istnieje również możliwość czarterów – wynajmu łodzi na wyłączność, z możliwością dalszych i dłuższych kursów. To oferta skierowana dla firm, instytucji, szkół itp. Z przyjemnością polecamy.  

 

Zapraszamy!

Aktualności związane z uruchomieniem wypożyczalni można śledzić na Facebooku!