Odnowa biologiczna

W samym centrum miasta Przystań Bydgoszcz oferuje oazę ciszy i spokoju, gdzie odpoczniesz od codziennego zgiełku i krzątaniny. Nasz Strefa Relaksu to idealne miejsce by zrelaksować się i zregenerować siły – uzyskać harmonię ciała i duszy.

SALA ĆWICZEŃ I SAUNA

Goście biznesowi, którzy często podróżują, potrzebują sali fitness gdzie mogą się zrelaksować po ciężkim dniu pracy lub rozładować napięcie przed ważnym spotkaniem. By sprostać tym potrzebom, Przystań Bydgoszcz oferuje salę ćwiczeń, która została wyposażona sprzętem najwyższej jakości. Sala jest otwarta 7 dni w tygodniu. Wyposażona w hantle, atlasy do ćwiczeń i sprzęt cardio sprzyja wzmacnianiu ciała i spalaniu kalorii. A po ćwiczeniach można zamknąć oczy i pozwolić wszystkim troskom wyparować w naszej saunie fińskiej.

STREFA MASAŻU

W Strefie Masażu odnajdziesz skrawek raju na ziemi. Aby zrelaksować się po ciężkim dniu pracy możesz skorzystać z idealnego dla siebie masażu. Do wyboru masz klasyczny, relaksacyjny, sportowy, segmentowy –  kręgosłupa, masaż gorącymi kamieniami oraz wiele wiele innych.

REHABILITACJA

Powrót do zdrowia i regeneracja sił nie musi wcale kojarzyć się z zimnymi, szpitalnymi salami. W komfortowych warunkach wykwalifikowani fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem przy pomocy urządzeń najnowszej generacji zadbają o Wasze zdrowie. W miłej atmosferze oferujemy profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, sportowej, neurologicznej i geriatrycznej, fizykoterapii, kinezyterapii, kompetentną opiekę, konsultacje i indywidualne prowadzenie rehabilitacyjne.

 SAW6787

 SAW6749

DSC02992

 KONTAKT:

Tel.: +48 52 585-96-01

Fax: +48 52 585-96-10

Email: recepcja@przystanbydgoszcz.pl