Kontakt

 

PRZYSTAŃ BYDGOSZCZ

ul. Tamka 2

85-102 Bydgoszcz

tel. +48 52 585-96-01

fax +48 52 585-96-10

 

JAK DO NAS DOJECHAĆ?
Z lotniska: autobusem komunikacji miejskiej w Bydgoszczy nr 80 (przystanek Rondo Jagiellonów)
Z dworca PKP: tramwajami nr: 5,8 (przystanek: Focha/Opera)
Z dworca PKS: tramwajami nr: 3,5,8 (przystanek: Focha/Opera)
Rozkłady jazdy linii autobusowych i tramwajowych dostępne są TUTAJ

 

DOJAZD DO BYDGOSZCZY

Samolotem
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego zlokalizowany jest zaledwie 3,5 km na południe od ścisłego centrum Bydgoszczy. Dogodne połączenie z portem zapewnia  droga krajowa nr 25.

Samochodem
Bydgoszcz przecinają dwie ważne drogi krajowe nr 10 i 25, dzięki którym istnieje dogodne połączenie z Piłą, Szczecinem, Wrocławiem i Poznaniem. W odległości 60 kilometrów od Bydgoszczy znajduje się wjazd na autostradę A1, którą można dojechać do Trójmiasta w kierunku północnym oraz do Łodzi w kierunku południowym.

Pociągiem
Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z większością dużych miast w Polsce. Najczęściej kursują składy do Trójmiasta oraz do Warszawy. Szczegóły dotyczące połączeń z Bydgoszczy znajdują się na stronach przewoźników: www.pkp.pl oraz www.arrivapcc.pl.

Autobusem
Z Bydgoszczy dotrzemy bezpośrednio do Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia, Łodzi, Krakowa oraz Szczecina. Więcej informacji o połączeniach z Bydgoszcz TUTAJ

Droga wodna

Do Bydgoszczy można dopłynąć przez tzw. Brdę Skanalizowaną łączącą Wisłę z Odrą oraz przez Kanał Bydgoski. Obie drogi są elementem Międzynarodowej Drogi Wodnej E-70 (Antwerpia-Kłajpeda) i E-40 (Morze Bałtyckie – Morze Czarne).

 

Mapa E70