O nas

Grupa Gran, która odpowiada za stronę gastronomiczną Przystani Bydgoszcz, to firma oferująca kompleksową pomoc w organizacji wszelkiego rodzaju imprez i konferencji. Dla naszych klientów organizujemy wysokiej klasy catering, pełną obsługę konferencji oraz imprez okolicznościowych, takich jak wesela, komunie, chrzciny czy urodziny. Ponadto, zajmujemy się także wynajmem profesjonalnych hal namiotowych. Jesteśmy także właścicielem, cieszącej się dużą popularnością, restauracji Maestra znajdującej się w budynku bydgoskiej Opery Nova.

Sala restauracyjna Przystań Bydgoszcz to wyjątkowe miejsce, które dostarcza nie tylko wyszukanych doznań kulinarnych, ale zapewnia także niezapomniane wrażenia estetyczne. Usytuowanie w jednym z najbardziej znanych punktów widokowych w Bydgoszczy, pozwala naszym gościom delektować się kuchnią sezonową w naprawdę przepięknej scenerii. Z sali i tarasu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Operę Nova, Jaz Ulgowy czy Młyny Rothera. Sam budynek, w którym znajduje się sala gastronomiczna, został wielokrotnie nagrodzony, m.in. uzyskując tytuł Bryły Roku 2012 w konkursie Gazety Wyborczej.

Restauracja Przystań Bydgoszcz to nie tylko pyszna i zdrowa kuchnia, to również sposób na spędzanie wolnego czasu. Nasi goście mogą skorzystać z sali konferencyjnej czy rozległego tarasu, organizując dowolną uroczystość, np. urodziny czy obiady weselne. Każdą uroczystość możemy uatrakcyjnić, łącząc ją z rejsem statkiem po Brdzie lub organizując np. koncert muzyki żeglarskiej.

Wszystkich zainteresowanych spędzeniem wolnego czasu w cudownej atmosferze, zapraszamy do odwiedzenia Przystani, która oferuje o wiele więcej niż tylko fantastyczną kuchnię!

Godziny otwarcia

7:00 – 21:00 codziennie

Śniadania wydawane są od 7:00 do 10:00

Kuchnia jest czynna od godziny 12:00

 

Kontakt:

Przystań Bydgoszcz

Tamka 2 (stara ulica Mennica)

tel. 731 999 809

Rezerwacje powyżej 10 osób i organizacja uroczystości okolicznościowych

Krzysztof Szaraniec

tel. 660 772 946

e-mail: szaraniec@gran.com.pl