O nas

Sala restauracyjna Przystań Bydgoszcz to wyjątkowe miejsce, które dostarcza nie tylko wyszukanych doznań kulinarnych, ale zapewnia także niezapomniane wrażenia estetyczne. Usytuowanie w jednym z najbardziej znanych punktów widokowych w Bydgoszczy, pozwala naszym gościom delektować się kuchnią sezonową w naprawdę przepięknej scenerii. Z sali i tarasu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Operę Nova, Jaz Ulgowy czy Młyny Rothera. Sam budynek, w którym znajduje się sala gastronomiczna, został wielokrotnie nagrodzony, m.in. uzyskując tytuł Bryły Roku 2012 w konkursie Gazety Wyborczej.

Restauracja Przystań Bydgoszcz to nie tylko pyszna i zdrowa kuchnia, to również sposób na spędzanie wolnego czasu. Nasi goście mogą skorzystać z sali konferencyjnej czy rozległego tarasu, organizując dowolną uroczystość, np. urodziny czy obiady weselne. Każdą uroczystość możemy uatrakcyjnić, łącząc ją z rejsem statkiem po Brdzie lub organizując np. koncert muzyki żeglarskiej.

Wszystkich zainteresowanych spędzeniem wolnego czasu w cudownej atmosferze, zapraszamy do odwiedzenia Przystani, która oferuje o wiele więcej niż tylko fantastyczną kuchnię!

ZOBACZ MENU

Godziny otwarcia

7:00 – 21:00 codziennie

Śniadania wydawane są od 7:00 do 10:00

Kuchnia jest czynna od godziny 12:00

 

Kontakt:

Przystań Bydgoszcz

Tamka 2 (stara ulica Mennica)